Trwa ładowanie...
d2zhpl9

Lokum Deweloper oddał do użytku IV etap osiedla Lokum da Vinci we Wrocławiu

Warszawa, 31.08.2016 (ISBnews) - Lokum Deweloper oddał do użytku IV, ostatni etap osiedla Lokum da Vinci, obejmujący 183 mieszkania, poinformowała spółka. 

Share
d2zhpl9

"Otrzymaliśmy decyzję o pozwoleniu na użytkowanie ostatniego etapu osiedla Lokum da Vinci, które od początku cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów. Dotąd sprzedaliśmy i przekazaliśmy ponad 500 mieszkań na wszystkich etapach osiedla. W ostatnim budynku możemy jeszcze zaoferować funkcjonalne trzypokojowe mieszkania w ekonomicznym metrażu. Budynek jest wyjątkowy, ponieważ jest najwyższy ze wszystkich wybudowanych w obrębie osiedla i jednym z najwyższych ostatnio zrealizowanych budynków mieszkalnych we Wrocławiu - ma 14 kondygnacji" - powiedział dyrektor sprzedaży Eryk Nalberczyński.

Lokum da Vinci położone jest w zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Gądów Mały, pomiędzy ulicami Drzewieckiego i Bajana, podano również.

"Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w marcu 2012 r. W ramach wszystkich czterech etapów powstały 682 mieszkania w metrażach od 29 do 100 mkw. W ostatnim etapie do użytku zostały oddane 183 lokale" - czytamy w komunikacie.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. Od grudnia 2014 r. jego obligacje są notowane na rynku Catalyst. W grudniu 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW.

(ISBnews)

d2zhpl9

Podziel się opinią

Share
d2zhpl9
d2zhpl9