Trwa ładowanie...
d6l9hay
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
landrynki

Luksusowe landrynki ukraińskiej spółki z Polski

Sympatic, polska spółka ukraińskich inwestorów, chce podbić nasz rynek landrynkami z wyższej półki - informuje ,,Puls Biznesu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Luksusowe landrynki ukraińskiej spółki z Polski
(Fot: sympatic.eu)
d6l9hay

Firma ma zakład produkcyjny w świętokrzyskim Suchedniowie. Oprócz landrynek sprzedaje upominki Organic Joys. Teraz ma zamiar rozruszać niedoceniany w naszym kraju segment landrynek premium. W Polsce powstaje i produkt i koncepcja marketingowa, której elementem są eleganckie puszki, kolekcjonerskie magnesy i wysoka cena, 2-3-krotnie przekraczająca cenę popularnych landrynek.

Debiut w Polsce firma zaplanowała na listopad. Potem landrynki te mają pojawić się w Czechach, na Słowacji, w Niemczech i na Węgrzech. Docelowo w ciągu roku produkcja landrynek o nazwie Jardin Richer ma osiągnąć poziom miliona puszek miesięcznie. Firma chce w ciągu dwóch lat uzyskać 100 mln zł rocznych przychodów ze sprzedaży.

Zobacz także: Żywność od Google, obiad od Amazona - rewolucja na rynku e-zakupów

d6l9hay

Podziel się opinią

Share

d6l9hay

d6l9hay