Trwa ładowanie...
ddeoag4

MAC: spotkanie z wiceprzewodniczącym KE (komunikat)

...

Share
ddeoag4

14.11. Warszawa - MAC informuje:

Michał Boni, minister administracji i cyfryzacji, spotkał się w Brukseli z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej Maroszem Szefczoviczem.

Przekazując dokument Państwo 2.0 minister Boni poinformował o obecnych działaniach Polski mających na celu uproszczenie procedur administracyjnych.

"Stworzyliśmy nową koncepcję państwa optimum - opartą na dostosowaniu aktywności państwa do rzeczywistych potrzeb obywateli" - powiedział minister. Przedstawił także wstępne założenia programu operacyjnego "Polska Cyfrowa" podkreślając konieczność dostosowania kompetencji polskiej administracji do wykorzystywania technik teleinformatycznych.

ddeoag4

Podczas rozmowy minister Boni poruszył również temat równowagi geograficznej, a co za tym idzie zatrudniania większej liczby Polaków na wyższych stanowiskach w instytucjach europejskich.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

ddeoag4

Podziel się opinią

Share
ddeoag4
ddeoag4