Trwa ładowanie...
d1bjuzf

MAC ws. artykułu w "Dzienniku Gazecie Prawnej" (komunikat)

...

Share
d1bjuzf

22.11. Warszawa - MAC informuje:

W związku z artykułem Roberta Zielińskiego pt. "E-korupcja w CPI: ciąg dalszy serialu", opublikowanym 22 listopada br. w "Dzienniku Gazecie Prawnej", Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji informuje, że w tekście zawarte zostały nieprawdziwe informacje.

Autor pisze m.in., że "Dwóch ważnych urzędników Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji zostało wczoraj zatrzymanych przez agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego". W tym miejscu należy wyjaśnić, że pracownicy CPI nie są pracownikami Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, a CPI jest odrębną jednostką budżetową, nadzorowaną przez MAC.

Dziennikarz twierdzi także, że "jak wynika z informacji DGP, są podejrzani o zaniedbania przy organizowaniu przetargów wartych około 500 mln zł". Tymczasem pracownicy CPI są podejrzani o przekroczenie uprawnień. Równie nieprawdziwa i niejasna jest podana przez pana redaktora kwota 500 mln złotych, która dotyczyła przetargów.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ aja/

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1bjuzf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bjuzf
d1bjuzf