Trwa ładowanie...
d3kpw4l
pogoda

MAC ws. sytuacji hydrologicznej w kraju/stan na godz. 15 (komunikat)

...

Share
d3kpw4l

30.07. Warszawa - MAC informuje:

O godzinie 15, 30 lipca obowiązują: 1 ostrzeżenie hydrologiczne 3. stopnia dotyczące wzrostów stanów wody powyżej stanów alarmowych na terenie województwa dolnośląskiego (zlewnie Nysy Łużyckiej i Bobru), 1 ostrzeżenie hydrologiczne 2. stopnia dotyczące wzrostów stanów wody powyżej stanów alarmowych na terenie województwa lubuskiego (zlewnie Nysy Łużyckiej i Bobru) oraz 5 ostrzeżeń meteorologicznych 1. stopnia dotyczące możliwości wystąpienia burz z gradem na terenie województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

W najbliższych dniach przewidywane są przelotne opady deszczu. W nocy z 30 na 31 lipca 2013 r. na północnym wschodzie lokalne burze, stopniowo zanikające, w rejonach burz możliwe silne porywy wiatru. W dniu jutrzejszym (31 lipca) na północy Polski lokalnie możliwe burze. Na zachodzie i północy Polski okresami możliwy porywisty wiatr, w strefie nadmorskiej okresami dość silny z kierunków zachodnich.

Służby wojewódzkie wraz z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji na bieżąco monitorują sytuację hydrometeorologiczną w kraju.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ amt/

d3kpw4l

Podziel się opinią

Share
d3kpw4l
d3kpw4l