Trwa ładowanie...
d6yr84b

Maciej Bachman, p.o. prezesa Pekaesu, chce skupić się na wzroście sprzedaży i rentowności spółki

21.06. Warszawa (PAP) - Rada nadzorcza Pekaes przekazała pełnienie obowiązków prezesa spółki Maciejowi Bachmanowi, niedawno powołanemu członkowi zarządu firmy, dyrektorowi...

Share
d6yr84b

21.06. Warszawa (PAP) - Rada nadzorcza Pekaes przekazała pełnienie obowiązków prezesa spółki Maciejowi Bachmanowi, niedawno powołanemu członkowi zarządu firmy, dyrektorowi finansowemu. Chce on skupić się na zwiększeniu sprzedaży, kontroli kosztów i wzroście rentowności firmy - poinformował Pekaes w komunikacie.

"Chcemy skupić się na wzroście wolumenu sprzedaży, lepszej kontroli kosztów, a tym samym na wzroście rentowności firmy. Będziemy również efektywnie wykorzystywać dostępne środki finansowe firmy, tak aby jeszcze bardziej wzmacniać i tak już wyraźnie niedowartościowaną wycenę spółki" - poinformował cytowany w komunikacie Maciej Bachman, p.o. prezesa.

Maciej Bachman dołączył do grupy w marcu 2012 roku. Wcześniej przez trzy lata pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora ds. finansów i administracji w firmie logistycznej Spedimex. W poprzednich latach pracował m.in. w Ernst & Young, Andersen Business Consulting i Arthur Andersen. (PAP)

morb/ asa/

d6yr84b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6yr84b
d6yr84b