Trwa ładowanie...
d2e3i5b
d2e3i5b

Maciej Tybura zrezygnował z funkcji członka rady nadzorczej Tauronu

Warszawa, 06.10.2015 (ISBnews) - Maciej Tybura zrezygnował z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Tauron Polska Energia z przyczyn osobistych, podała spółka.
Share
d2e3i5b

"Zarząd Tauron Polska Energia S.A. informuje, że w dniu 6 października 2015 r. spółka otrzymała oświadczenie pana Macieja Tybury o rezygnacji z dniem 7 października 2015 r. z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Tauron Polska Energia. Pan Maciej Tybura w wyżej wymienionym oświadczeniu podał, że rezygnacja nastąpiła z powodów osobistych" - czytamy w komunikacie.

Tauron Polska Energia S.A. jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej oraz ciepła. Grupa Tauron obejmuje swoim działaniem 18% powierzchni kraju i jest największym dystrybutorem energii w Polsce oraz jednym z największych podmiotów gospodarczych w kraju. W skład grupy wchodzą m.in. Tauron Wydobycie, Tauron Wytwarzanie, Tauron Ekoenergia, Tauron Ciepło, Tauron Dystrybucja, Tauron Sprzedaż oraz Tauron Obsługa Klienta.

(ISBnews)

d2e3i5b

Podziel się opinią

Share
d2e3i5b
d2e3i5b