Trwa ładowanie...
d4m2spk
28-09-2016 08:20

Marek Tymiński nie żadnej sprzedaży akcji CI Games pomimo końca lock-up'u

Warszawa, 28.09.2016 (ISBnews) - Pomimo wygaśnięcia lock-up'u, prezes CI Games Marek Tymiński nie planuje żadnej sprzedaży akcji spółki, wynika z jego wypowiedzi dla agencji ISBnews. Jak podkreśla, zdecydowana większość posiadanego przez niego pakietu "pracuje na rzecz spółki" jako zabezpieczanie i kowenant kredytu obrotowego posiadanego przez CI Games.

d4m2spk
d4m2spk

"Kończący się lock-up nic nie zmienia w moim podejściu do spółki, które jest długoterminowe. Zdecydowanie nie planuję sprzedawać akcji CI GamesGames. Dodatkowo około 90% posiadanych przez mnie akcji pracuje na rzecz CI Games jako zabezpieczenie i kowenant umowy kredytowej w PKO BP. Obecnie skupiam się na styczniowej premierze 'Snipera 3', ponieważ potencjał tego tytułu jest największy w historii naszego studia" - powiedział Marek Tymiński w rozmowie z ISBnews.

30 marca prezes CI Games sprzedał 400 tys. akcji spółki, stanowiących 2,9% kapitału. Marek Tymiński zobowiązał się wtedy do objęcia pozostałych akcji lock-up'em na okres 6 miesięcy.

CI Games zapowiedziało premierę gry "Sniper Ghost Warrior 3" na 27 stycznia 2017 r., kampania promocyjna rozpoczęła się w sierpniu, a jej intensyfikacja planowana jest na styczeń.

Do tej pory na całym świecie sprzedano łącznie ponad 5,6 mln gier z serii Sniper Ghost Warrior. Spółka zapowiada, że najnowsza odsłona serii ma być najbardziej ambitnym podejściem do snajperskiej tematyki w historii CI Games. Akcja będzie się toczyć w otwartym, zróżnicowanym świecie, w którym na graczy czekać będzie wiele wyzwań i decyzji.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d4m2spk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m2spk