Trwa ładowanie...
d4qbn2u

Marvipol rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w nowej inwestycji na Służewcu

Warszawa, 15.09.2015 (ISBnews) - Marvipol rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w nowej inwestycji na Służewcu - Lake Park Apartments, podała spółka.

Share
d4qbn2u

"Inwestycja Lake Park Apartments reprezentuje całkowicie inny standard życia, od tego co znajdowało się w ofercie rynku nieruchomości dotychczas. Jako firma obserwujemy zmiany zachodzące w społeczeństwie i pragniemy tworzyć dla naszych klientów jakość, która wpasowuje się w ich aktualne potrzeby" - powiedział członek zarządu Mariusz Poławski, cytowany w komunikacie.

Obecnie powstaje enklawa 5 budynków, zlokalizowanych wokół dużego jeziora z własnymi ogródkami i tarasami. Na terenie inwestycji przewidziano także zlokalizowane wzdłuż jeziora ścieżki spacerowe i do joggingu, specjalnie wydzielona strefa do jogi i do gry w bule, klub fitness. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się też prywatną plażą zlokalizowaną tuż przy jeziorze, własną stacją Veturillo i miejscem do grillowania dla rodziny i przyjaciół, podano także w materiale.

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów, jest też importerem i dystrybutorem samochodów, zaś model biznesowy grupy uzupełnia sieć myjni samochodowych Robo Wash. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r.

(ISBnews)

d4qbn2u

Podziel się opinią

Share
d4qbn2u
d4qbn2u