Trwa ładowanie...

Masz kartę MasterCard? Jeździj autobusem i koleją za półdarmo

Właściciele kart MasterCard mogą płacić za bilety komunikacyjne i kolejowe 50 proc. taniej. Ruszyła druga edycja promocji "Ruszamy z biletami".

Share
Masz kartę MasterCard? Jeździj autobusem i koleją za półdarmo
Źródło: Thinkstockphotos
d4hn6pj

Współorganizatorami promocji są CallPay, mPay oraz SkyCash. Akcja rozpoczęła się 3 lipca i trwa do wyczerpania przewidzianego u poszczególnych Współorganizatorów budżetu na rabaty lub bonusy, nie dłużej jednak niż do dnia 31 sierpnia 2013 roku.

Promocja dotyczy płatności za bilety komunikacji miejskiej i kolejowej dokonywane poprzez systemy płatności mobilnych, prowadzone i rozliczane za pomocą karty debetowej, kredytowej lub prepaid MasterCard.

Niestety, najpierw musimy zapłacić pełną sumę za bilet kolejowy lub autobusowy. Jednak 50 proc. wydatków zostanie nam zwróconych w ciągu 3 (bilety kolejowe lub autobusowe) lub 7 dni (bilety autobusowe miesięczne).

d4hn6pj

Jak skorzystać z promocji?

Oto jak działa system, na przykładzie mPay.

Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, jest ściągnięcie aplikacji MasterCard Mobile. Następnie rejestrujemy się w aplikacji, podając swój numer telefonu i akceptujemy wymagane pola, (zrobimy to wchodząc w zakładkę "Profil").

Jeśli wciąż nie jesteśmy użytkownikami mPay, musimy się teraz zarejestrować w systemie, podłączyć swoją kartę płatniczą na Cardmobile.pl i skorzystać z promocji.

Aby za bilet zapłacić kartą płatniczą, musisz ustawić na swoim koncie odpowiednie źródło środków. Aby to zrobić, używamy kodu i dzwonimy: 145991# (włączenie płatności MCM).

Dla wygody użytkowników mPay przygotował specjalne wideo z instrukcją.

Jeżeli jesteśmy już użytkownikami mPay i mamy podłączoną kartę płatniczą na Cardmobile.pl, kupujemy bilety z oferty mPay, płacimy za nie kartą MasterCard i zyskujemy 50 proc. np. na biletach komunikacji miejskiej.

Promocja obejmuje tylko i wyłącznie karty płatnicze wydane przez MasterCard.

d4hn6pj

Podziel się opinią

Share
d4hn6pj
d4hn6pj