Trwa ładowanie...

McDonald's rozdaje w Polsce upominki. Tylko jednego dnia i pod jednym warunkiem

W środę 26 lipca McDonald’s świętuje Światowy Dzień McDelivery. Tego dnia do zamówień z dostawą sieć będzie dołączać piżamę-kombinezon, sportową bluzę w komplecie ze spodniami dresowymi, komplet dwóch poszewek na poduszki z motywem burgerów lub koc piknikowy.

Share
McDonald's rozdaje w Polsce upominki. Tylko jednego dnia i pod jednym warunkiemŹródło: McDonald's, fot: mat. prasowe
d1n9a8r

Od niedawna McDonald's podjął w Polsce współpracę z UberEats, dzięki czemu można zamówić sobie burgery z popularnej sieciówki prosto do domu lub pracy. Zamówienia można składać poprzez ogólnodostępną aplikację. Dostawy są realizowane na terenie wybranych dzielnic Warszawy: Śródmieścia, Mokotowa, Żoliborza, Ochoty, Ursynowa, Woli, Pragi Południe i Bemowa w godzinach 11:00 – 23:00. Obsługuje je 24 restauracje sieci.

Użytkownicy aplikacji mobilnej UberEATS mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jednak o cenę usługi dowozu.

- Cieszymy się, że dzięki usłudze zamówień z dostawą możemy oferować coraz większej liczbie naszych gości na całym świecie wyższy poziom udogodnień. Realizujemy naszą obietnicę skutecznego budowania pozytywnych doświadczeń. I to nie tylko w naszych restauracjach, ale także poza nimi – mówi Steve Easterbrook, Prezes i CEO korporacji McDonald’s.

d1n9a8r

Upominki do zamówień

Mc Donald's stara się wypromować swoją nową usługę. Z tej okazji organizuje Światowy Dzień McDelivery, który zaplanowano w środę 26 lipca. Klienci, którzy zamówią jedzenie z dowozem, otrzymają upominki. Od godz. 11 będzie można zdobyć jeden z czterech gadżetów specjalnej kolekcji McDelivery – piżamę-kombinezon, sportową bluzę w komplecie ze spodniami dresowymi, komplet 2 poszewek na poduszki z motywem burgerów lub koc piknikowy.

Zobacz także: Jak dawać napiwki?

Na etapie składania zamówienia poprzez aplikację UberEATS można będzie wybrać, który gadżet chcemy otrzymać. Liczba poszczególnych elementów kolekcji jest ograniczona.

d1n9a8r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n9a8r
d1n9a8r