Trwa ładowanie...

Media Markt i Saturn mają aż cztery marki własne

Polacy chcą oszczędzić nie tylko na zakupach spożywczych. Jak przekonuje przedstawiciel sieci Saturn, marki własne to dobry pomysł także w branży elektronicznej.

Media Markt i Saturn mają aż cztery marki własneŹródło: Media Markt
d3zxmhv
d3zxmhv

Do tego, że dyskonty i hipermarkety wprowadzają własne, tańsze marki produktów spożywczych zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Okazuje się jednak, że również sieci sprzedające RTV i AGD oferują towary sprzedawane pod swoim własnym szyldem.

Aż cztery różne marki własne dostępne są w sieciach Media Markt i Saturn. - Marka ok. to urządzenia we wszystkich kategoriach produktowych elektroniki użytkowej. Jest to marka ekonomiczna, dedykowana osobom, które potrzebują urządzeń prostych funkcjonalnych i niedrogich - wyjaśnia Ireneusz Zygmunt, dyrektor działu zakupu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. - Inną półką jest marka KOENIC, w ramach której oferujemy na razie produkty z małego AG, ale wkrótce pojawią się w naszych marketach również ciekawe propozycje z zakresu dużego sprzętu. Są to urządzenia najwyższej jakości, porównywalnej ze sprzętem uznanych światowych producentów. Marka PEAQ oferuje urządzenia o intrygującym designie, nowoczesnych technologiach i wysokiej jakości. Obejmuje szeroki wachlarz produktów, od słuchawek przez urządzenia Hi-Fi po telewizory i notebooki. Marka ISY to różnego rodzaju akcesoria niezbędne do funkcjonowania urządzeń elektronicznych, m.in. kable, wtyczki, porty USB, kable HDMI, czy złącza - dodaje.

Sprzęt tych marek jest dostępny wyłącznie w sklepach obu sieci. Jak przekonuje przedstawiciel koncernu klienci chętnie wybierają tańsze zamienniki markowych produktów.

- Obserwujemy widoczny wzrost akceptacji i zaufania do proponowanych przez nas produktów marek własnych. W rezultacie na rynku polskim oferujemy już łącznie kilkaset urządzeń private label - mówi Ireneusz Zygmunt.

d3zxmhv

Rozwój marek własnych nie oznacza natomiast wycofywania z oferty sprzętu cenionych producentów.

- Stawiamy na różnorodność, więc oczywiście zawsze będziemy idealnym miejscem dla klientów pragnących nabyć markę wiodącego producenta. Jeśli jednak konsument szuka przykładowo znacznie tańszego telewizora o porównywalnej jakości, a nazwa marki odgrywa dla niego drugorzędną rolę, z całym przekonaniem polecimy mu produkt marki PEAQ - zapewnia Ireneusz Zygmunt.

d3zxmhv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zxmhv