Trwa ładowanie...
d1p1ci8

Medicalgorithmics podjął uchwałę ws. emisji obligacji serii A0 wartych 48 mln zł

Warszawa, 31.03.2016 (ISBnews) - Medicalgorithmics podjął uchwałę w sprawie emisji obligacji krótkoterminowych serii A0 zwykłych na okaziciela, zerokuponowych (dyskontowych), zabezpieczonych, o łącznej wartości 48 mln zł, poinformowała spółka.

Share
d1p1ci8

"Celem emisji obligacji jest pozyskanie przez spółkę środków obrotowych w celu pomostowego finansowania nabycia udziałów w spółce Medi-Lynx Cardiac Monitoring LLC" - czytamy w komunikacie.

Cena emisyjna obligacji będzie równa wartości nominalnej pomniejszonej o dyskonto wynoszące 10 zł w przypadku każdej obligacji o wartości nominalnej 1 tys. zł, podano także.

"Dzień wykupu obligacji został ustalony na 2 maja 2016 r. z zastrzeżeniem możliwości skorzystania przez spółkę z prawa wcześniejszego wykupu" - czytamy w komunikacie.

Medicalgorithmics S.A. to obecna na rynku od 2005 roku innowacyjna spółka wysokich technologii działająca w obszarze nieinwazyjnych urządzeń medycznych, właściciel i wytwórca najnowocześniejszego w skali światowej systemu do analizy pracy serca - PocketECG. Spółka działa na największych i najbardziej perspektywicznych rynkach - w Stanach Zjednoczonych i Azji, dostarcza rozwiązania dla najbardziej prestiżowych ośrodków w Polsce i USA. W lutym 2014 r. spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect, na którym była notowana od listopada 2011 r.

(ISBnews)

d1p1ci8

Podziel się opinią

Share
d1p1ci8
d1p1ci8