Trwa ładowanie...
d3cxgt9

Medicover chce mieć większościowy pakiet udziałów w Centrum Medycznym Damiana

16.10.Warszawa (PAP) - Grupa Medicover, która ma obecnie 40 proc. udziałów w Centrum Medycznym Damiana, złożyła wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o...
Share
d3cxgt9

16.10.Warszawa (PAP) - Grupa Medicover, która ma obecnie 40 proc. udziałów w Centrum Medycznym Damiana, złożyła wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o zaakceptowanie przejęcia kolejnych 20 proc. udziałów w spółce od Andreasa Reitmeiera - podał Medicover w komunikacie prasowym.

"Nabycie większościowych udziałów w CMD umożliwi Grupie Medicover wykorzystanie pełnego potencjału obu firm i stworzenie w krótkim czasie w pełni zintegrowanej i nowoczesnej opieki szpitalnej realizowanej w dwóch prywatnych szpitalach w Warszawie: w Szpitalu Damiana, placówce zajmującej się specjalistycznymi procedurami zabiegowymi oraz w wieloprofilowym Szpitalu Medicover, który już na wiosnę 2009 r. zostanie otwarty w Warszawskim Wilanowie" - napisano.

Transakcja, której wartości nie ujawniono, oczekuje obecnie na zgodę UOKiK.

Grupa Medicover to zintegrowana organizacja opieki zdrowotnej posiadająca centra medyczne i prowadząca działalność w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Rumunii i Estonii.(PAP)

epo/ jtt/

d3cxgt9

Podziel się opinią

Share
d3cxgt9
d3cxgt9