Trwa ładowanie...
d35xcxx

Mennica sprzedała do tej pory 3/4 mieszkań w Mennica Residence w Warszawie

Warszawa, 19.10.2016 (ISBnews) - Mennica Polska sprzedała do tej pory ok. 75% mieszkań ze 188 oferowanych w I etapie inwestycji Mennica Residence w Warszawie, w tym największy dwupoziomowy penthouse, wynika z komunikatu spółki.

Share
d35xcxx

"Sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie inwestycji Mennica Residence została uruchomiona w marcu br. Aktualnie na 188 wszystkich mieszkań w ofercie znajduje się już tylko 46. Są to między innymi przestronne apartamenty zaprojektowane dla rodzin z dziećmi w rozmiarach od 100 do 145 m2" - czytamy w komunikacie.
Wśród sprzedanych lokali w kompleksie przy ul. Grzybowskiej jest też największy apartament o łącznej powierzchni ponad 260 m2. Deweloper nie ujawnia wartości transakcji. Ceny penthouse'ów pozostających w sprzedaży wahają się od 19 500 zł do 23 500 za m2.
"Poczucie komfortu dostarcza nie tylko metraż penthouse'u, który często przekracza 200 m2, czy ponadstandardowa trzymetrowa wysokość pomieszczeń. Niezbędne są atuty, za które klient płaci przecież niemałą cenę. Ważny jest taras lub ogród zimowy - ze względu na nasz klimat najlepiej, gdyby obie te dodatkowe powierzchnie występowały razem. A jeżeli już taras, to czemu nie trawiasty, na przykład własny dołek golfowy na tarasie? W przypadku penthouse'u 'Sky is the limit'. Przygotowujemy się w tej chwili do transakcji sprzedaży kolejnego penthouse'u. Niemniej szczegółów nie chciałbym jeszcze ujawniać" - powiedział dyrektor sprzedaży deweloperskiej Sylwester Wybranowski, cytowany w komunikacie.

Mennica Polska jest czołowym producentem monet i numizmatów w Polsce i Europie. Realizuje również inwestycje deweloperskie w Warszawie. Akcje spółki są notowane na GPW od kwietnia 1998 r.

(ISBnews)

d35xcxx

Podziel się opinią

Share
d35xcxx
d35xcxx