Trwa ładowanie...
d1bqvuf

Milestone: Trimed dystrybutorem systemów znieczulenia zewnątrzoponowego w Polsce

Warszawa, 23.03.2015 (ISBnews) - Milestone Medical Inc. podpisała umowę na dystrybucję systemów dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego ze spółką Trimed, jednym z czołowych dystrybutorów sprzętu diagnostycznego w Polsce, poinformował prezes Leonard Osser.

Share
d1bqvuf

"Trimed jest idealnym partnerem w zakresie dystrybucji, ponieważ kadra zarządzająca posiada liczne sukcesy z zakresu wdrożenia i dystrybucji nowych urządzeń medycznych w Polsce. Ponadto, Trimed kładzie nacisk na satysfakcję klienta i utrzymywanie silnych relacji z klientami. Dostęp do znaczącego rynku polskiego to ważny krok naprzód w kierunku komercyjnego wdrożenia innowacyjnych systemów dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego w Europie" - powiedział Osser, cytowany w komunikacie.

Zgodnie z umową, Milestone Medical udzieliła Trimed wyłącznych praw do dystrybucji systemów dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego, opartych na technologii Compuflo na rynku polskim, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony pod pewnymi warunkami ujętymi w umowie.

"Cieszymy się z możliwości współpracy z Milestone Medical w zakresie wprowadzenia systemów dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego, opartych na technologii Compuflo, na rynek polski. Odczuwamy satysfakcję w związku z uzupełnieniem naszego portfela produktów o innowacyjne urządzenie, które znacznie poprawi bezpieczeństwo i skuteczność procedur znieczulenia zewnątrzoponowego. Dostrzegamy ogromy potencjał rozwoju rynku urządzenia Milestone w Polsce. W oparciu o dane GUS, docelowy rynek polski obejmuje ponad 8 mln osób cierpiących na bóle przewlekłe. Ponadto, Ministerstwo Zdrowia i Narodowy Fundusz Zdrowia przygotowują przepisy, które mają umożliwić refundację znieczulenia zewnątrzoponowego przy naturalnym porodzie w Polsce" - dodał prezes Trimed Przemysław Rzepka, cytowany w komunikacie.

d1bqvuf

Trimed to firma utworzona w 2005 roku z oddziałami w Krakowie i Warszawie. Portfolio produktów spółki obejmuje ultrasonografy, endoskopy, elektrokardiografy oraz aparaturę do ciągłego nadzoru matki i płodu. Trimed jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce wielu czołowych producentów sprzętu medycznego na świecie.

Firma Milestone Medical, Inc. opracowała sterowane komputerowo, bezbolesne medyczne systemy dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz iniekcji dostawowych oparte na opatentowanej technologii firmy Milestone Scientific Inc. Opracowanie systemu dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz systemu iniekcji dostawowych zostało zakończone. Obecnie firma oczekuje na wydanie zezwolenia na wprowadzenie na rynek obu systemów na terenie Stanów Zjednoczonych. Spółka otrzymała znak CE i pozwolenie na sprzedaż obu systemów w Unii Europejskiej.

(ISBnews)

d1bqvuf

Podziel się opinią

Share
d1bqvuf
d1bqvuf