Trwa ładowanie...
d4hesa9

Millennium DM zaleca "akumuluj" NFI EMF i NG2 oraz "neutralnie" dla LPP

...

Share
d4hesa9

30.05. Warszawa (PAP) - Analitycy Millennium DM, w raporcie z 23 maja obniżyli rekomendację dla LPP do "neutralnie", a dla NG2 oraz NFI EMF zmienili na "akumuluj".

Wcześniej analitycy Millennium DM rekomendowali "akumuluj" akcje LPP, dla NG2 była wydana wcześniej rekomendacja "neutralnie", a dla NFI EMF rekomendacja "kupuj".

"W pierwszych miesiącach roku dynamiki sprzedaży detalicznej w Polsce utrzymywały się na wysokich, przekraczających 10 proc. rdr poziomach, co na razie nie potwierdza obaw o negatywny wpływ spowolnienia gospodarczego" - napisali w raporcie analitycy.

d4hesa9

"Również wzrosty przychodów analizowanych spółek ukształtowały się na wysokim poziomie. Sprzedaż LPP i NG2 zwiększyła się o ponad 30 proc. rdr, a NFI EMF osiągnął dynamikę like-for-like w wysokości 8,0 proc. rdr, czyli najwyższą od kilku lat. Opublikowane przez LPP i NG2 dane o przychodach za kwiecień również prezentują się dobrze, co pozwala oczekiwać dobrych rezultatów za II kwartał, znacznie ważniejszy od pierwszego z uwagi na sezonowość przychodów w branży" - podano.

Poniżej zestawienie aktualnych rekomendacji Millennium DM dla spółek handlowych:

rekomendacja cena cena docelowa LPP neutralnie 3000 3010 NG2 akumuluj 53 59,5 NFI EMF akumuluj 10,4 11,5 (PAP)

bas/ jtt/

d4hesa9

Podziel się opinią

Share
d4hesa9
d4hesa9