Trwa ładowanie...
d3h9jud
siemoniak
02-09-2011 13:29

MON: minister Tomasz Siemoniak na MSPO 2011 (komunikat)

...

d3h9jud
d3h9jud

02.09. Warszawa - Departament Prasowo-Informacyjny MON informuje:

W poniedziałek, 5 września br., minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak przebywać będzie w Kielcach, gdzie rozpoczyna się XIX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) i XVII Międzynarodowe Targi Logistyczne - Logistyka.

O godz. 10.00 minister dokona uroczystego otwarcia XIX edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, zaś bezpośrednio po inauguracji targów obserwować będzie pokaz dynamiczny Sił Zbrojnych RP, który odbędzie się na terenach zewnętrznych obok hal wystawowych.

Podczas pobytu na targach minister Tomasz Siemoniak spotka się m.in. z dyrektorem wykonawczym Europejskiej Agencji Obrony (EDA), panią Claude-France Arnould, z ministrem obrony Ukrainy, panem Mikhailo Yezhel, z wiceministrem obrony Włoch, panem Guido Crosetto oraz z władzami miasta i regionu.

d3h9jud

Minister zwiedzać będzie także pawilony wystawiennicze polskich i zagranicznych firm.

Ministrowi towarzyszyć będzie szef Sztabu Generalnego WP, generał Mieczysław Cieniuch oraz podsekretarz stanu w MON ds. uzbrojenia i modernizacji Marcin Idzik.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d3h9jud
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h9jud