Trwa ładowanie...
diazqa5

Mostostal-War. inwestorem zastępczym przy budowie osiedla Marvipolu za 159 mln zł

12.11. Warszawa (PAP) - Zielona Italia, spółka zależna Marvipolu, zawarła z Mostostalem Warszawa umowę o ustanowieniu inwestora zastępczego na wykonanie projektu wykonawczego,...

Share
diazqa5

12.11. Warszawa (PAP) - Zielona Italia, spółka zależna Marvipolu, zawarła z Mostostalem Warszawa umowę o ustanowieniu inwestora zastępczego na wykonanie projektu wykonawczego, realizację oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie osiedla o nazwie Zielona Italia w Warszawie. Wartość umowy wynosi 159,5 mln zł netto - podał Marvipol w piątkowym komunikacie.

"Marvipol informuje, że w dniu 11 listopada 2010 roku Zielona Italia Spółka z o.o. - jednostka zależna od Emitenta [Spółka celowa] zawarła z Mostostal Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie [Wykonawca] Umowę o ustanowieniu i zakresie obowiązków Inwestora Zastępczego [Umowa]. Przedmiotem Umowy jest inwestorstwo zastępcze polegające na wykonaniu projektu wykonawczego, realizacji oraz uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie osiedla o nazwie Zielona Italia, na które składa się zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi, podstawowymi usługami oraz infrastrukturą techniczną, usytuowanego na będącej w użytkowaniu wieczystym Spółki celowej działce gruntu w Warszawie, w rejonie ul. Obywatelskiej" - podała spółka.

"Wartość przedmiotu Umowy została określona na kwotę netto 159.500.000 PLN (...). Źródłem finansowania inwestycji +Zielona Italia+, w ramach której spółka celowa zawarła przedmiotową Umowę, będą środki własne" - podano.

Spółka podała też, że umowa będzie realizowana etapowo w okresie od 17 listopada 2010 roku do 28 lutego 2014 roku.(PAP)

bas/ asa/

diazqa5

Podziel się opinią

Share
diazqa5
diazqa5