Trwa ładowanie...
d36ijy9

MSW ws. zaangażowania w WOŚP (komunikat)

...

d36ijy9
d36ijy9

05.01. Warszawa - MSW informuje:

MSW dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jacek Cichocki minister spraw wewnętrznych przekazał na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zestaw w etui - pióro i długopis. Przekazany przez szefa MSW zestaw zostanie wystawiony na aukcji charytatywnej w ramach XX finału akcji, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (8 stycznia br.).

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach którego będą zbierane pieniądze, odbędzie się w niedzielę (8 stycznia br.). Podczas tegorocznej akcji fundacja zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych, chorych na cukrzycę.

d36ijy9

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem zestawu i tym samym wsparciem dla wcześniaków i ich mam zapraszamy do licytacji za pośrednictwem strony internetowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ stav/

d36ijy9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36ijy9