Trwa ładowanie...
d4bz9zn

MSW: wylicytuj pióro podarowane przez ministra Cichockiego (komunikat)

...

d4bz9zn
d4bz9zn

10.01. Warszawa - MSW informuje:

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przypomina i zachęca do udziału w licytacji zestawu w etui (pióro i długopis), przekazanego przez Jacka Cichockiego ministra spraw wewnętrznych, na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja potrwa do 20 stycznia br. Komplet osiągnął już na licytacji wartość 999 zł. Przekazany przez szefa MSW zestaw został wystawiony na aukcji charytatywnej w ramach XX finału akcji.

Podczas tegorocznej akcji fundacja zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych, chorych na cukrzycę.

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach którego są zbierane pieniądze, odbył się w niedzielę (8 stycznia br.). Licytacje przedmiotów przekazanych na rzecz fundacji Jurka Owsiaka nadal trwają.

d4bz9zn

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem zestawu i tym samym wsparciem dla wcześniaków i ich mam zapraszamy do udziału w licytacji!

W aukcji zestawu przekazanego przez ministra Jacka Cichockiego można wziąć udział jeszcze przez 10 dni, pod adresem:

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=586832

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ akuc/

d4bz9zn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bz9zn