Trwa ładowanie...
d34ofkc

MSZ: perspektywy szerszego zaangażowania Boeinga w Polsce (komunikat)

...

d34ofkc
d34ofkc

13.03. Warszawa - MSZ informuje:

Ocenom perspektyw szerszego zaangażowania Boienga w Polsce poświęcone było spotkanie podsekretarza stanu Bogusława Winida z wiceprezesem Business Development and Strategy for Boeing Defense, Space and Security Chrisem Raymondem. Do rozmowy doszło 13 marca w Warszawie.

Wiceminister Winid przedstawił postępy w realizacji programu modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP oraz podkreślił znaczenie tego programu dla rozwoju polskiego przemysłu zbrojeniowego. - Przywiązujemy szczególną wagę do transferu nowoczesnych technologii do Polski - powiedział wiceszef polskiej dyplomacji.

Opierając się na pozytywnych doświadczeniach we współpracy z Polską prezes Raymond wyraził nadzieję na jej pogłębienie. - Znaczenie Polski w globalnej strategii handlowej wzrasta. - stwierdził prezes Boeinga. Przedmiotem dyskusji były też planowane cięcia w budżecie obronnym USA i ich skutki dla amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kfk/

d34ofkc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34ofkc