Trwa ładowanie...
d2emy1g
d2emy1g

MTBiGM: Nieformalne posiedzenie ministrów transportu UE w Wilnie (komunikat)

...
Share
d2emy1g

15.09. Warszawa - MTBiGM informuje:

Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Sławomir Nowak weźmie udział, w organizowanym przez prezydencję litewską, nieformalnym posiedzeniu ministrów ds. transportu państw Unii Europejskiej, które odbędzie się w Wilnie w dniach 15-16 września br.

Tematem posiedzenia będzie "Jednolita Europejska Przestrzeń Powietrzna. Spojrzenie w przyszłość: wizja 20XX" (Single European Sky. Delivering the Future. Vision 20XX)

d2emy1g

W spotkaniu będą uczestniczyć między innymi Siim Kallas, Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej i Komisarz ds. transportu, Brian Simpson, Przewodniczący Komisji Transportu i Turystyki w Parlamencie Europejskim (TRAN), oraz Jacek Krawczyk, Wiceprzewodniczący Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego (EKES).

Do udziału w posiedzeniu zostali zaproszeni ministrowie państw Unii Europejskiej do spraw transportu, przedstawiciele instytucji i agencji unijnych oraz przedstawiciele Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (International Air Transport Association - IATA).

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ stav/

d2emy1g

Podziel się opinią

Share
d2emy1g
d2emy1g