Trwa ładowanie...
d296oxx
13-01-2017 14:51

Murapol kupił działkę w Łodzi za ok. 4 mln zł netto pod inwestycję na 199 lokali

Warszawa, 13.01.2017 (ISBnews) - Murapol podpisał umowę nabycia działki o powierzchni ok. 0,6 ha u zbiegu ulic Sobolowej i Piłsudskiego w Łodzi. Inwestycja opiewa na kwotę 4 mln zł netto i związana jest z realizacją projektu deweloperskiego pn. Murapol Widzew. Na nabytym terenie zostanie wybudowanych 199 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 9,1 tys. m2, podała spółka.

d296oxx
d296oxx

"Grupa, w ramach I etapu inwestycji Murapol Widzew, oferuje 99 mieszkań w dziesięciopiętrowym budynku. Wprowadzone do sprzedaży lokale obejmują kawalerki, dwu- oraz trzypokojowe mieszkania o metrażach od 25 do 54 m2. Projekt przewiduje również parking z licznymi miejscami postojowymi w podziemnej kondygnacji budynku" - czytamy w komunikacie.
"Stale pracujemy nad umacnianiem pozycji lidera polskiego rynku mieszkaniowego. W Łodzi realizujemy trzy projekty deweloperskie i liczymy, że na tym nie poprzestaniemy. Murapol Widzew, wprowadzony do przedsprzedaży blisko trzy miesiące temu, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. To utwierdza nas w przekonaniu o słuszności decyzji dotyczącej rozwoju działalności w tym mieście" - skomentował prezes Michał Sapota, cytowany w komunikacie.

Grupa Murapol w Łodzi realizuje także dwie inne inwestycje. Pierwszą z nich jest projekt przy ul. Wróblewskiego, w ramach którego powstaje blisko 2,1 tys. lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 92 tys. m2 oraz lokale komercyjne o powierzchni GLA ok. 3 tys. m2. Druga łódzka inwestycja jest realizowana na działce przy ul. Piłsudskiego 98a, gdzie Grupa zamierza zaoferować blisko 300 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 12 tys. m2, przypomniano.
Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Obecna oferta mieszkaniowa Grupy dostępna jest w kilkunastu miastach. Murapol zakontraktował sprzedaż 3 042 mieszkań w 2016 roku, co oznacza wzrost o blisko 27% r/r.

(ISBnews)

d296oxx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d296oxx