Trwa ładowanie...

Na Allegro kupisz nawet pociąg

Przewozy Regionalne planują przetestować nowy sposób sprzedaży swoich niepotrzebnych maszyn. Za kilka dni w serwisie aukcyjnym Allegro pojawi się oferta sprzedaży używanej jednostki EN57. Bez opcji kup teraz z minimalną ceną 1 milion złotych.

Na Allegro kupisz nawet pociągŹródło: przewozy regionalne
d3fz88m
d3fz88m

Przewozy Regionalne planują przetestować nowy sposób sprzedaży swoich niepotrzebnych maszyn. Za kilka dni w serwisie aukcyjnym Allegro pojawi się oferta sprzedaży używanej jednostki EN57. Bez opcji kup teraz, z minimalną ceną 1 milion złotych.
Samorządowy przewoźnik rozpoczął niedawno proces wyprzedaży niepotrzebnego majątku, w tym taboru. Chcąc przetestować alternatywne kanały sprzedaży Przewozy Regionalne chcą wystawić w Allegro EN57-1444. Wprawdzie pojazd wymaga gruntownej naprawy, ale po niej może nadawać się do ponownego użytku.
- Stale rozwijamy nowoczesne formy sprzedaży. Dotychczas dedykowane były one głównie pasażerom, ale już wkrótce z zakupów w sieci będą mogli skorzystać także nasi partnerzy biznesowi – zapowiada Michał Stilger z biura prasowego Przewozów Regionalnych w rozmowie z portalem Rynek Kolejowy.

Sprzedawana jednostka została wyprodukowana w 1981 roku i kursowała w Małopolsce i na Podkarpaciu. Jej dotychczasowy przebieg wynosi 3 217 863 km i nie była do tej pory poddawana większym modernizacjom. Ostatnia bieżąca naprawa została przeprowadzona cztery lata temu.

Jak wynika z zapowiedzi Silgera, próba sprzedaży przez Allegro ma charakter pilotażowy. - Jeśli taka forma dokonywania transakcji sprosta naszym oczekiwaniom, rozważymy organizację kolejnych aukcji w sieci - powiedział rzecznik dla portalu Rynek Kolejowy.

d3fz88m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fz88m