Trwa ładowanie...
d1rtnve

Na co może liczyć przedsiębiorca, który przyjdzie do ING?

Przedsiębiorcy to klienci o dość sprecyzowanych potrzebach, wrażliwi na koszty, dla których nadal istotna bywa dogodna lokalizacja banku. Coraz bardziej liczy się też łatwy dostęp do rachunku przez Internet lub telefon. Dlatego, w odpowiedzi na oczekiwania Klientów, już od 2 lat oferujemy Konto Direct dla Małych Firm.
Share
Na co może liczyć przedsiębiorca, który przyjdzie do ING?
Fot: ING
d1rtnve

Dlaczego Przedsiębiorca miałby wybrać konto firmowe w ING?

Jest kilka powodów. Przede wszystkim koszty: brak opłaty za prowadzenie konta, bezpłatne przelewy do ZUS i US, przelewy na rachunki w innych bankach tylko za 0,90 zł. Przedsiębiorcy posiadający Konta Direct w ING mogą wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji. Prawie wszystkie nasze oddziały dysponują już wpłatomatami, w których można wpłacać gotówkę na swoje konto bez prowizji. Te wszystkie elementy zostały docenione w rankingu, jaki Dziennik Gazeta Prawna opublikował 20 stycznia br. Nasze Konto Direct dla Małych Firm zajęło w nim I miejsce wśród najtańszych kont internetowych dla mikroprzedsiębiorstw.

Ale przecież liczy się nie tylko cena.

Tak, to prawda. ING nie konkuruje tylko ceną. Nasi klienci oszczędzają korzystając z konta internetowego, ale mają również do dyspozycji szeroką sieć oddziałów. Tam, gdzie to możliwe zachęcamy klientów do samoobsługi. Bezpłatnie udostępniamy bankowość internetową, a od niedawna również bankowość mobilną, czyli dostęp do rachunku przez telefon. Ale są sytuacje, kiedy Przedsiębiorca oczekuje wsparcia, informacji, przedstawienia różnych opcji – np. kiedy poszukuje źródeł finansowania. I wtedy oferujemy kontakt z doradcą w oddziale.

d1rtnve

*No właśnie, na jakie formy finansowania Przedsiębiorca może liczyć w ING? *

Wiemy, że szczególnie w początkowym okresie działalności firmy przydają sie dodatkowe środki, np. często potrzebne są wtedy niewielkie kwoty na zapłacenie rachunków, na paliwo. I w takich sytuacjach przydatna może się okazać karta kredytowa, którą możemy zaoferować już po 3 miesiącach działania firmy. Po 6 miesiącach możemy zaproponować linię kredytową. Niskie koszty, pieniądze dostępne w każdym momencie – to powoduje, że można prowadzić biznes w poczuciu bezpieczeństwa i elastycznie reagować na pojawiające się szanse. Po roku prowadzenia działalności Przedsiębiorca może sie ubiegać o pożyczkę, która pozwoli sfinansować np. inwestycje. Co ważne pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością firmy, a Bank nie wymaga udokumentowania na co zostały wykorzystane.

W jaki sposób przedsiębiorcy mogą poznać szczegóły oferty ING?

Najlepiej umówić się na spotkanie z doradcą. Doradca udzieli wyczerpujących informacji o ofercie i wręczy bezpłatny pakiet firmowych wizytówek na dobry początek. Takie spotkanie nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje!

Umów się z doradcą »

d1rtnve

Podziel się opinią

Share
d1rtnve
d1rtnve