Na czym możesz oszczędzić, jeżeli kupujesz mieszkanie na wczesnym etapie budowy?

Na czym możesz oszczędzić, jeżeli kupujesz mieszkanie na wczesnym etapie budowy?
Źródło zdjęć: © zora

07.12.2015 11:48

Pośpiech jest złym doradcą, jednak… nie zawsze. W przypadku wyboru mieszkania w początkowej fazie inwestycji inwestor ma kilka dodatkowych asów w rękawie, które mogą przynieść wiele korzyści.

Szukasz kawalerki w dobrej lokalizacji, komfortowego apartamentu, a może dwupokojowego mieszkania? Zróżnicowana oferta mieszkań oraz atrakcyjne sposoby finansowania czekają w Zora Wilanów. Deweloper zapewnia klientom pełne wsparcie i własny, niezależny dział doradców, którzy pomogą wybrać najlepszy sposób finansowania zakupu inwestycji.

Oferta nowo wybudowanych inwestycji każdego roku jest coraz bogatsza i pozwala bez większych problemów wybrać lokal. Zanim podejmiemy decyzję, warto na samym początku precyzyjnie określić swoje potrzeby i wybrać dewelopera, gwarantującego nie tylko doskonałą lokalizację, lecz także rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową, zielone strefy spacerowe, komfort i bezpieczeństwo.

Nie jest nowością, że chętnie kupujemy lokale na wczesnych etapach budowy, czyli tzw. „dziury w ziemi”. Na szczęście sprawdzony deweloper daje gwarancję, że…

… im wcześniej, tym mieszkasz lepiej

Odpowiednio wczesne rozpoznanie rynku nieruchomości daje przyszłemu inwestorowi bezcenną rzecz, a mianowicie pewność i spokój. A co się z tym wiąże, także gwarancję wyboru lokalu, który spełni określone wymagania: powierzchnię czy usytuowanie na wybranym piętrze. Niektórym osobom zależy szczególnie na mieszkaniach narożnych, a te nierzadko bywają wykupywane, zanim jeszcze powstanie cała inwestycja.

_ – Jako dewelopera cieszy nas tak duże zainteresowanie mieszkaniami w miejskich enklawach typu Zora Wilanów. Wybór na wczesnym etapie daje niepowtarzalną możliwość spełnienia marzeń o mieszkaniu usytuowanym dokładnie tam, gdzie chcemy, o określonej powierzchni i np. z oknami wychodzącymi na wybraną stronę świata etc – _mówi przedstawiciel White Stone Development.

Jak wybrać doskonałe mieszkanie?

Zdecydowałeś, że Twoim nowym domem będzie Zora Wilanów? To doskonała lokalizacja nie tylko dla pracujących w centrum miasta, lecz także dla tych, którzy poszukują spokoju i zieleni z dala od miejskiego zgiełku.

Na co należy zwrócić uwagę, jeśli budowa jest w początkowej fazie? Ważna jest okolica, którą warto zobaczyć za dnia i w nocy. Zanim inwestycja zostanie ukończona, masz niepowtarzalną możliwość obserwowania postępu prac, terminowości ich wykonania oraz rzetelności ekip budowlanych. To istotne, chcesz bowiem mieszkać w bezpiecznym i profesjonalnie wykonanym mieszkaniu.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także