Trwa ładowanie...

Najlepsze karty dla studentów - zestawienie Direct.money.pl

Przegląd kart kredytowych dla studentów od Direct.money.pl

Najlepsze karty dla studentów - zestawienie Direct.money.plŹródło: WP.PL, fot: Fotolia
dqsdd7i
dqsdd7i

Direct.Money.pl prześwietlił ofertę banków, dotyczącą kart kredytowych. Spośród nich wybraliśmy te produkty, które spełniają potrzeby studentów oraz stawiają takie wymogi, które ta grupa jest w stanie spełnić. Przedstawiamy 6 kart, które zainteresują młodych ludzi.

Dwie karty kredytowe są dedykowane bezpośrednio studentom. Są to propozycje Banku Zachodniego WBK oraz PKO Banku Polskiego. Oprócz nich wybraliśmy także cztery standardowe oferty, które ze względu na poniższe kryteria, mogą otrzymać młodzi ludzie.

Pod uwagę braliśmy wiek. Przedstawione karty można założyć w większości od 18 roku życia. Drugim kryterium jest dochód. Banki akceptują relatywnie niskie przychody z różnych źródeł, które są możliwe do osiągnięcia przez przeciętnego młodego człowieka. Ponadto, wybraliśmy te oferty, które nie nakładają wysokich opłat za prowadzenie karty, ani nie wymagają wykonywania nią kilkuset transakcji rocznie w celu uzyskania zwolnienia z tej opłaty.

Najniższe dochody akceptuje Credit Agricole, natomiast na najdłuższy okres bez płacenia odsetek możemy pożyczyć na karcie w Banku Citi Handlowym, Banku Pocztowym lub w PKO Banku Polskim. Jeśli chcemy używać karty tylko w wyjątkowych sytuacjach i nie spełniać żadnych warunków by uniknąć opłaty za jej posiadanie, przyjrzyjmy się ofercie Banku Citi Handlowego.

dqsdd7i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqsdd7i