Trwa ładowanie...
d272dlz
29-10-2015 15:39

Nickel Development rozpoczął ofertę publiczną obligacji o wartości 10 mln zł

Warszawa, 29.10.2015 (ISBnews) - Nickel Development rozpoczął zapisy w publicznej emisję trzyletnich obligacji o planowanej całkowitej wartości emisji wynoszącej 10 mln zł, wynika z komunikatu.

d272dlz
d272dlz

"Zapisy na obligacje Nickel Development potrwają do 13 listopada bieżącego roku. Oprocentowanie jest równe stopie WIBOR 3M powiększonej o marżę w wysokości 4,27%. Celem emisji jest zmiana terminowej struktury zadłużenia emitenta, poprzez przedterminowy wykup obligacji serii B. Obligacje będą zabezpieczone hipoteką na nieruchomości należącej do spółki" - czytamy w komunikacie.

"Działamy na poznańskim rynku już od przeszło 17 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 20 inwestycji, w skład których weszło ok. 1800 mieszkań. (?) Ponadto rozwijamy działalność koncentrującą się na wynajmie powierzchni komercyjnych w ramach naszego parku naukowo-technologicznego - You Nick" - powiedziała dyrektor marketingu i sprzedaży Nickel Development Agata Olszyńska, cytowana w komunikacie.

W 2010 roku spółka wyemitowała w trybie emisji niepublicznej obligacje serii A o łącznej wartość 20 mln zł, które notowane były na rynku Catalyst. W 2013 r. miała miejsce emisja obligacji serii B i C o łącznej wartości 15 mln zł. Dzięki pozyskanym środkom spółka zrealizowała pierwszy projekt mieszkaniowy w Warszawie.

Nickel Development to deweloper mieszkaniowy prowadzący działalność głównie na terenie Poznania i okolic.

(ISBnews)

d272dlz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d272dlz