Trwa ładowanie...

Nowe nagrody dla urzędników z Warszawy

Bony, zegarki, laptoty, komórki – takie właśnie prezenty będą otrzymywali wyróżniający się urzędnicy stołecznego magistratu. Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz dołączyła do listy nagród i premii tzw. świadczenie rzeczowe.

Share
Nowe nagrody dla urzędników z WarszawyŹródło: Akpa
d2du3h6

Nagroda będzie mogła zostać przyznana "w szczególnie uzasadnionych przypadkach" i za zgodą wyróżnionego urzędnika. Taki zapis znalazł się w podpisanym przez prezydent Warszawy rozporządzeniu.

W tym roku stołeczni urzędnicy przygotowując budżet miasta zapewnili już sobie 49 mln zł na premie. Średnio jest to po 1600 zł na etat. Najwięcej, bo po ok. 17 tys. dla wiceprezydentów, skarbnika i sekretarza miasta. - Doroczne nagrody są zapisane w regulaminie wynagradzania urzędu miasta - wyjaśnia na łamach Faktu Bartosz Milczarczyk, rzecznik Ratusza.

„A zatem do pieniędzy, które urzędnicy dostawali jako nagrody dotychczas (w postaci premii, nagród kwartalnych oraz trzynastych pensji) będą mogły dołączyć np. zegarki, telefony komórkowe czy laptopy” – czytamy na Zyciewarszawy.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2du3h6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2du3h6
d2du3h6