Trwa ładowanie...

Nowe opłaty i limity dla użytkowników serwisu OLX. Objęły kategorię Dom i Ogród

Serwis OLX wprowadził poważne zmiany dla użytkowników. Chodzi o nowe limity bezpłatnych ogłoszeń.

Nowe opłaty i limity dla użytkowników serwisu OLX. Objęły kategorię Dom i OgródŹródło: Fotolia
d4565hc
d4565hc

Każdy, kto zechce za pośrednictwem OLX sprzedać meble albo sprzęt AGD, musi od dziś pilnować łącznej liczby stworzonych ogłoszeń. W regulaminie serwisu pojawił się bowiem nowy punkt – limity bezpłatnych ogłoszeń w kategorii Dom i Ogród. I tak, od dziś, w każdym miesiącu internauta za darmo może stworzyć 2 ogłoszenia w podkategorii Materiały Budowlane, Ogrzewanie, Wyposażenie wnętrz, Pozostałe. Tzy ogłoszenia możemy utworzyć dla kategorii w Narzędzia, Ogród, Sprzęt AGD, Zdrowie, a pięć w dziale meblowym.

Za przekroczenie limitów będzie trzeba zapłacić od 2 do 5 zł. To stawki za każde dodatkowe ogłoszenie. Najdroższe będą te, w których oferowane są meble, narzędzia i materiały budowlane - za każde zapłacimy 5 zł. Za oferty sprzedaży sprzętu AGD oraz przedmiotów przydatnych w ogrodzie po przekroczeniu limitu zapłacimy 3 zł. Za wszystkie pozostałe objęte nowymi limitami - po 2 zł.

Nie zmienia się jednak limit 100 aktywnych ogłoszeń w kategoriach darmowych oraz brak limitu w kategoriach płatnych. Po wprowadzeniu nowych limitów, objęte nimi będą kategorie: Dom i Ogród, Ślub i Wesele, Rolnictwa, Motoryzacja, Nieruchomości, Usługi i Firmy.

Wszyscy, którzy handlują za pośrednictwem OLX na większa skalę, mogą skorzystać z pakietów, które uwzględniają rabaty. Np. za 50 ogłoszeń na meble, zamiast 250 zł trzeba będzie zapłacić 213 zł.

Zobacz też, ile Polacy wydają na elektronikę:

d4565hc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4565hc