Trwa ładowanie...
nowe sklepy

Nowe sieci dyskontów i fast-foodów w Polsce. Istne zatrzęsienie

Już wkrótce w Polsce zacznie działać kilka popularnych na Zachodzie sieci dyskontów i fast-foodów – donosi „Next Gazeta”.

Share
Nowe sieci dyskontów i fast-foodów w Polsce. Istne zatrzęsienie
Źródło: Hamleys Stores zdjęcie własne
d4b6o4d

"Next Gazeta" przywołuje dane Polskiej rady Centrów Handlowych, zgodnie z którymi w 2016 r. w Polsce pojawiły się 22 nowe marki. Wkrótce zobaczymy kolejne debiuty.

Papa John's
To trzecia co do wielkości firma na świecie zajmująca się dostarczaniem pizzy. Łącznie posiada ok. 5 tys. lokali w 45 krajach. W Polsce mają powstać, przynajmniej na początku, 23 lokale tej sieci.

Tedi
Tedi to niemiecka sieć dyskontów z wystrojem wnętrz, zabawkami, gadżetami typu "zrób to sam" oraz elektroniką itd. W przeciwieństwie do swoich konkurentów w Polsce, np. Pepco i KiK, w ofercie nie posiada ubrań.
Sieć posiada ok. 1,4 tys. sklepów, z czego zdecydowaną większość - 1350 - w Niemczech.

d4b6o4d

Max Premium Burgers
Ta szwedzka sieć otworzyła swój pierwszy lokal na początku września we Wrocławiu. Podobnie jak inne sieci fast-food, Max Premium Burgers ma w ofercie burgery czy nuggetsy, ale także bogaty wybór dań wegańskich i bezglutenowych.

Lody Ben & Jerry's
Lody tej kultowej amerykańskiej marki są dostępne w Polsce od marca. Marka wprowadzana jest powoli. W pierwszym roku lody można było kupić w ok. 2 tys. punktów sprzedaży.

Sfera
Sfera to kolejna po Zarze i Mango hiszpańska sieciówka odzieżowa, która ma szansę podbić serca polskich klientek. Pierwszy sklep zacznie działać w październiku we Wrocławiu.

Action
Action to holenderski dyskont wielobranżowy. Pierwsze sklepy zostaną otwarte w październiku w województwach dolnośląskim i wielkopolskim.

d4b6o4d

Hamleys
Hamleys to brytyjski gigant sprzedający zabawki, który posiada ponad 70 sklepów na całym świecie. W Polsce wybrał nowo otwartą galerię Północną w Warszawie, w której działać będzie na aż 1600 mkw. Marka słynie z wyjątkowej aranżacji swoich sklepów i bogatego programu wydarzeń, które same w sobie dostarczają dzieciom rozrywki.

Zobacz też:

Nie będzie zakazu handlu w niedzielę?

d4b6o4d

Podziel się opinią

Share
d4b6o4d
d4b6o4d