Trwa ładowanie...
d3h4f6o

Oferta konsorcjum Wasko wybrana do budowy sieci szerokopasmowej woj. dolnośląskiego

16.12. Warszawa (PAP) - Oferta konsorcjum Wasko, Fonbud i Jacek Dudek TELNET, o wartości 148,9 mln zł netto, została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu Urzędu...

Share
d3h4f6o

16.12. Warszawa (PAP) - Oferta konsorcjum Wasko, Fonbud i Jacek Dudek TELNET, o wartości 148,9 mln zł netto, została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego na "Zaprojektowanie i wykonanie Regionalnej Sieci szerokopasmowej Województwa Dolnośląskiego" - podało Wasko w komunikacie.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót dotyczących budowy sieci szerokopasmowej o charakterze szkieletowo-dystrybucyjnym na obszarze województwa dolnośląskiego o długości ok. 1.769 km. Termin realizacji projektu wyznaczono na 30 września 2013 roku.

Spółka zaznaczyła w komunikacie, że fakt wyboru oferty konsorcjum, którego jest liderem, nie jest równoznaczny z podpisaniem umowy w tym zakresie, a podpisanie umowy może nastąpić po zakończeniu ewentualnych postępowań odwoławczych do tego postępowania.

Przetarg ogłoszono w ramach projektu "Likwidacja obszarów wykluczenia informacyjnego i budowa dolnośląskiej sieci szkieletowej". (PAP)

bas/ asa/

d3h4f6o

Podziel się opinią

Share
d3h4f6o
d3h4f6o