Trwa ładowanie...
d2pokip
d2pokip

Oferta ZUE na 27,9 mln zł netto najniższa w przetargu PKP PLK na odc. linii 353

Warszawa, 25.07.2016 (ISBnews) - Oferta ZUE na kwotę 27,9 mln zł netto (35,7 mln zł brutto) okazała się najniższa w postępowaniu przetargowym PKP Polskich Linii Kolejowych na prace przy odcinku na linii nr 353, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2pokip

Przedmiotem postępowania jest "Wykonanie robót budowlanych na szlakach Ostrowite - Biskupiec Pomorski i Biskupiec Pomorski - Jamielnik w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Prace na linii nr 353 na odcinku Jabłonowo Pom. - Iława - Olsztyn - Korsze".

Termin realizacji zadania zgodnie ze specyfikacją to 4 grudnia 2017 r., przy czym zgodnie z ofertą złożoną przez spółkę zadanie zostanie wykonane w terminie krótszym o 60 dni od tej daty, podano w informacji.

?Termin związania ofertą wynosi 60 dni. Bieg terminu rozpoczyna się wraz z upływem składania ofert. Kryteria oceny ofert stanowią: całkowita cena brutto - waga: 90%, termin realizacji - waga: 10%. W odniesieniu do pierwszego z powyższych kryteriów oferta złożona przez spółkę jest najkorzystniejsza. Z kolei w odniesieniu do kryterium terminu realizacji oferta złożona przez spółkę jest analogiczna do pozostałych uczestników przetargu" - czytamy w komunikacie.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W 2015 r. skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 542 mln zł.

(ISBnews)

d2pokip

Podziel się opinią

Share
d2pokip
d2pokip