Trwa ładowanie...
d6b6w3r
12-10-2016 10:49

Oferty Zeus z grupy Elektrotim o wartości 12 mln zł wybrane w przetargu MON

Warszawa, 12.10.2016 (ISBnews) - Oferty spółki Zeus z grupy Elektrotim zostały wybrane jako najkorzystniejsza w postępowaniu prowadzonym przez Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego z/s w Warszawie, poinformowała spółka. Łączna wartość ofert to ponad 12 mln zł brutto, podano również.

d6b6w3r
d6b6w3r

"Zamawiającym w dwóch przetargach jest Skarb Państwa - Minister Obrony Narodowej, w imieniu i na rzecz którego działa dyrektor instytucji gospodarki budżetowej - Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego" - czytamy w komunikacie.

Postępowanie przetargowe dotyczy budowy budynku magazynowego o konstrukcji stalowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą, ogrodzonego placu ćwiczeń wojskowych NRF wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz zadaszenia patio budynku nr 5 na terenie Centrum Szkoleń Sił połączonych (JFTC) w Bydgoszczy, oraz opracowania kompletnej dokumentacji projektowej (DP) oraz wykonanie robót budowlano-montażowych w zakresie zadania: "Dodatkowa kontenerowa przestrzeń biurowa dla personelu JFTC Bydgoszcz", podano również.

"Elektrotim podaje fakt otrzymania niniejszych zawiadomień do publicznej wiadomości z uwagi na duże znaczenie dla przychodów grupy w przyszłości" - czytamy w komunikacie.

Elektrotim specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych i systemów automatyki dla budownictwa i przemysłu. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 354 mln zł w 2015 r.

(ISBnews)

d6b6w3r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6b6w3r