Trwa ładowanie...
d2xcch9

Orange chce mieć do 3,5 mln gospodarstw domowych w zasięgu sieci FTTH do 2018r.

Warszawa, 15.02.2016 (ISBnews) - Orange Polska oczekuje, że w zasięgu sieci FTTH (Fiber to the home) znajdzie się do 3,5 mln gospodarstw domowych na koniec 2018 r., poinformował  prezes Orange Polska Bruno Duthoit. 

Share
d2xcch9

"Planujemy, że na koniec 2018 roku w zasięgu naszej sieci FTTH znajdzie się do 3,5 mln gospodarstw domowych. Podejmowane inwestycje oraz intensywne działania komercyjne będą dostosowane do specyfiki lokalnych rynków. W wyniku realizacji przyjętego planu chcemy poprawić nasze udziały w rynku. To ambitny plan, który w krótkiej perspektywie wpłynie na nasze wyniki finansowe, ale długofalowo przyczyni się do zbudowania wartości, co pozwoli nam powrócić na ścieżkę wzrostu" - powiedział prezes Orange Polska Bruno Duthoit, cytowany w komunikacie.

Spółka podała w tym samym komunikacie, że projekt FTTH w okresie 2016-2018 zakłada: objęcie zasięgiem do 2,8 mln gospodarstw domowych, nakłady inwestycyjne do 2,2 mld zł.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii stacjonarnej i komórkowej, dostępu do internetu, telewizję oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP).

(ISBnews)

d2xcch9

Podziel się opinią

Share
d2xcch9
d2xcch9