Trwa ładowanie...
d3zaqjx
d3zaqjx

Orion Investment wznawia ofertę publiczną, zapisy ruszą 8 czerwca

Warszawa, 30.05.2016 (ISBnews) - Orion Investment wznawia ofertę publiczną akcji serii G. Przyjmowanie zapisów na akcje oferowane w transzy otwartej oraz w transzy inwestorów instytucjonalnych rozpocznie się 8 czerwca, a zakończy 13 czerwca, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3zaqjx

Podanie do publicznej wiadomości przedziału cenowego zaplanowane jest na 7 czerwca, do godz. 8:00. Deklaracje nabycia będą przyjmowane 7 czerwca do godz. 15:00.
Ostateczna cena emisyjna akcji oferowanych i liczba akcji oferowanych będą opublikowane 8 czerwca najpóźniej do godz. 8:00.

Od 8 do 13 czerwca będą przyjmowane zapisy na akcje oferowane w transzy otwartej oraz w transzy inwestorów instytucjonalnych. Planowany termin przydziału i zakończenia oferty to 15 czerwca.

Oferującym akcje jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska.

d3zaqjx

W połowie stycznia Orion Investment zdecydował o zawieszeniu oferty publicznej akcji serii G bez wskazania nowych terminów oferty.

W grudnia ub.r. spółka podała w prospekcie, że oferta publiczna 200 tys. akcji nowej emisji serii G o szacunkowej wartości netto 11,26 mln zł rozpocznie się 18 stycznia od podania przedziału cenowego.

Grupa Orion Investment S.A. to powiązane kapitałowo firmy deweloperskie z siedzibą w Krakowie. W grudniu 2015 r. przeniosła się na rynek główny GPW z NewConnect, na którym była notowana od lutego 2009 r.

(ISBnews)

d3zaqjx

Podziel się opinią

Share

d3zaqjx

d3zaqjx