Trwa ładowanie...
d1bvw8r

P. Gajek zastąpi A. Pawłowicza na stanowisku wiceprezesa Work Service

Warszawa, 30.12.2016 (ISBnews) - Adam Pawłowicz złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa Work Service, podała spółka. Od nowego roku jego dotychczasowe obowiązki przejmie Piotr Gajek.

Share
d1bvw8r

"Przez ostatnie miesiące Adam Pawłowicz dokonał ogromnych zmian w Work Service. To pod jego nadzorem udało nam się z sukcesem połączyć strukturę realizacyjną i sprzedażową, a także dokonać wewnętrznej konsolidacji spółek zajmujących się doradztwem personalnym i wymianą transgraniczną. Jednocześnie w jego obszarze dokonaliśmy dużych zmian optymalizacyjnych, które pomogły nam w poprawie efektywności biznesowej. Chciałem mu serdecznie podziękować za pracę i zaangażowanie jakie włożył w naszą firmę i życzyć mu powodzenia w dalszych planach zawodowych" - powiedział prezes spółki Maciej Witucki, cytowany w komunikacie.

Od nowego roku dotychczasowe obowiązki Adama Pawłowicza przejmie Piotr Gajek, który będzie odpowiadał za nadzór nad całą polską strukturą grupy kapitałowej, a także nad spółkami Antal i Work Service Express.

Piotr Gajek jest związany z Work Service od kwietnia 2016, gdy wszedł w skład zarządu, w którym pełni funkcję wiceprezesa odpowiedzialnego za finanse oraz budowanie efektywności inwestycyjnej i kosztowej grupy. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej był również w latach 2009-2013 dyrektorem wykonawczym Orange Polska ds. strategii relacji z klientami oraz ds. transformacji. Wcześniej, w latach 1992-2002 pracował w firmie Arthur Andersen, a w latach 2002-2009 był partnerem w EY Business Advisory, podano również.

d1bvw8r

"Do momentu powołania nowego członka zarządu przez radę nadzorczą, Piotr Gajek będzie nadal opowiadał za politykę finansową grupy" - czytamy także.

Work Service S.A. jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.

(ISBnews)

d1bvw8r

Podziel się opinią

Share
d1bvw8r
d1bvw8r