Trwa ładowanie...
d39gwbt
d39gwbt

Paczkomaty InPost nawiązały współpracę z Grupą N Brown w Wielkiej Brytanii

Warszawa, 24.11.2015 (ISBnews) - Paczkomaty InPost w Wielkiej Brytanii nawiązały strategiczne partnerstwo w zakresie obsługi zwrotów towarów zamówionych z N Brown Group, podała spółka w komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d39gwbt

?Klienci będą mogli zwrócić zakupy za pośrednictwem brytyjskiej sieci Paczkomatów InPost. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych terminali procedura stanie się bardziej efektywna, elastyczna i wygodna. Obecnie obie spółki prowadzą integrację systemów informatycznych, a usługa zostanie wdrożona w najbliższych tygodniach" - czytamy w komunikacie.

?Cieszymy się z podjęcia współpracy z kolejnym dużym graczem reprezentującym branżę e-commerce w Wielkiej Brytanii.Umowa zawarta z Grupą N Brown to nie tylko kontynuacja ekspansji Paczkomatów InPost w tym kraju. Pozyskanie tak znaczącego partnera - będącego jednocześnie jednym z kluczowych graczy na rynku FMCG - potwierdza skuteczność naszych rozwiązań i rosnącą popularność zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych" - powiedział cytowany w komunikacie dyrektor generalny firmy InPost UK w Wielkiej Brytanii Ian Caminsky.

N Brown Group jest sprzedawcą odzieży w sektorze modowym, w którego skład wchodzą takie marki, jak: JD Williams, Simply Be, Jacamo i Figleaves.

Grupa kapitałowa Integer.pl to druga co do wielkości w Polsce grupa pocztowa, do której należą największa prywatna poczta - InPost, niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy - InPost Finanse oraz Paczkomaty InPost. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

(ISBnews)

d39gwbt

Podziel się opinią

Share
d39gwbt
d39gwbt