Trwa ładowanie...
d432vn8
d432vn8

Pekaes nawiązał współpracę z nowym partnerem drobnicowym w Belgii

Warszawa, 10.05.2016 (ISBnews) - Pekaes nawiązał współpracę z nowym partnerem drobnicowym w Europie - firmą Intertrans. Umowa obejmuje dystrybucję przesyłek drobnicowych na terenie Belgii i Luksemburga, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d432vn8

"Firma Intertrans istnieje na rynku ponad 60 lat, a więc podobnie jak Pekaes - może się poszczycić dużym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową. Współpraca z wiodącym operatorem logistycznym w krajach Beneluksu to kolejny krok w rozwoju naszej spółki, który przyczyni się do rozwoju sieci drobnicowej w Europie oraz wpłynie na ulepszenie serwisu oraz skrócenie czasu dostawy przesyłek na terenie Belgii i Luksemburga. To pozwoli nam na intensywny rozwój współpracy z Klientami obecnymi na tych rynkach" - powiedział dyrektor Drobnicy Międzynarodowej w Pekaes Marek Tkaczyk, cytowany w komunikacie.

Pekaes dysponuje siecią kilkunastu partnerów zagranicznych we wszystkich kluczowych krajach europejskich, dzięki czemu oferuje obecnie dystrybucję międzynarodowych przesyłek drobnicowych na terenie 32 krajów Europy.

Intertrans to belgijski operator logistyczny z ponad 60-letnią tradycją. Firma specjalizuje się w drobnicy międzynarodowej. Intertrans posiada własną sieć logistyczno-spedycyjną na terenie Belgii, Holandii i Luksemburga oraz połączenia drobnicowe z całą Europą.

d432vn8

Pekaes S.A. jest jedną z najstarszych polskich firm transportowych. Jej oferta obejmuje usługi spedycji drogowej, lotniczej i morskiej oraz szereg usług w ramach zarządzania łańcuchem dostaw. Od 2004 akcje spółki są notowane na GPW. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 706 mln zł w 2015 r.

(ISBnews)

d432vn8

Podziel się opinią

Share

d432vn8

d432vn8