Trwa ładowanie...
d2kzb5o
16-02-2017 09:15

PEX PharmaSequence doradzi Biomedowi-Lublin w poszukiwaniu partnerów handlowych

Warszawa, 16.02.2017 (ISBnews) - Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek podpisał umowę z PEX PharmaSequence na doradztwo w procesie poszukiwania partnerów handlowych w obszarze leków probiotycznych, poinformowała spółka.

d2kzb5o

"Na podstawie umowy, doradca będzie zobowiązany do zapewnienia wsparcia w budowie i realizacji optymalnej strategii negocjacyjnej z potencjalnymi partnerami oraz do poszukiwania partnerów handlowych dla marki Lakcid" - czytamy w komunikacie.

Do zadań doradcy będzie należało między innymi przeprowadzenie analiz i wielowariantowych prognoz sprzedaży leków probiotycznych będących w ofercie firmy oraz rekomendowanych budżetów promocyjnych, przygotowanie wyceny produktów spółki w oparciu o powszechnie przyjęte standardy, przygotowanie materiałów negocjacyjnych i informacyjnych niezbędnych w procesie poszukiwania partnerów handlowych, przygotowanie i przedstawienie listy potencjalnych partnerów oraz aktywny udział w negocjacjach, podano również.

"Umowa przewiduje wynagrodzenie dla doradcy w formie części zmiennej, tj. wynagrodzenia za sukces w wysokości typowej dla tego typu umów, liczonej jako odsetek od wartości umowy zawartej z partnerem handlowych, oraz części stałej, tj. płatności miesięcznej w wysokości typowej dla tego typu umów płatnej w okresie marzec 2017 - czerwiec 2017. Umowa przewiduje standardowe dla tego typu umów warunki współpracy" - czytamy w komunikacie.
W opinii zarządu, wsparcie profesjonalnego doradcy znacząco zwiększy możliwości w zakresie pozyskania partnera handlowego w obszarze leków probiotycznych, a tym samym korzystnie wpłynie na szybkość realizacji postanowień układu z wierzycielami, podano także.

W ub. tygodniu Biomed-Lublin podjął uchwałę, która dopuszcza różnego rodzaju współpracę z partnerami handlowymi oraz dopuszcza możliwość sprzedaży praw do marki parasolowej obejmującej produkty Lakcid.

d2kzb5o

Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek Spółka Akcyjna jest polską firmą farmaceutyczną działającą od 1944 roku. Firma zajmuje się produkcją preparatów leczniczych (leki na receptę oraz leki OTC bez recepty), wyrobów medycznych oraz odczynników laboratoryjnych (stosowanych w laboratoriach biochemicznych i medycznych). Jako jedyna polska firma Biomed-Lublin zajmuje się frakcjonowaniem osocza. Spółka jest notowana na głównym rynku GPW od stycznia 2015 r.

d2kzb5o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kzb5o