Trwa ładowanie...
d2jrj1z

PGNiG widzi duże zainteresowanie programem rabatowym

Warszawa, 08.05.2015 (ISBnews) - Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) zaobserwowało duże zainteresowanie ogłoszonym przez siebie programem rabatowym dla klientów strategicznych, poinformował prezes Mariusz Zawisza.

Share
d2jrj1z

"Analizujemy na tę chwilę akces do tego programu rabatowego, będziemy o tym informować. Ale zainteresowanie jest spore" - powiedział Zawisza podczas konferencji prasowej.

Zapytany o możliwość negocjacji warunków udziału w programie ze strony kluczowych odbiorców, prezes wskazał, że spółka jest otwarta na propozycje. "Jesteśmy otwarci na rozmowy z każdym klientem i staramy się w maksymalny sposób zaspokajać go naszymi ofertami, na ile to leży w gestii naszych możliwości" - powiedział.

PGNiG poinformowało w połowie kwietnia o wprowadzeniu od maja br. programu rabatowego dla klientów strategicznych. Wysokość rabatu będzie odnosiła się do aktualnych cen na Towarowej Giełdzie Energii i będzie uzależniona od odbieranych ilości oraz równomierności poboru.

d2jrj1z

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą.

(ISBnews)

d2jrj1z

Podziel się opinią

Share
d2jrj1z
d2jrj1z