Trwa ładowanie...
da9o47u
26-09-2016 10:26

Pharmena rozpoczęła dystrybucję dermokosmetyków w Indiach

Warszawa, 26.09.2016 (ISBnews) - Pharmena otrzymała pierwsze zamówienie od dystrybutora i tym samym rozpoczęta została dystrybucja produktów spółki w Indiach, podała spółka. 

da9o47u

"W ocenie zarządu, powyższa umowa może mieć w ciągu kilku najbliższych lat istotny wpływ na zwiększenie sprzedaży dermokosmetyków. Rozpoczęcie dystrybucji produktów na terenie Indii ma na celu ekspansję na nowe rynki zbytu poza granice kraju, co stanowi jeden z elementów realizacji strategii spółki w zakresie poszerzenia kanałów dystrybucji dermokosmetyków" - czytamy w komunikacie.

Powyższą informację podano, ponieważ realizacja tej umowy umowy może mieć istotny wpływ na osiągane przez Pharmena S.A. przychody ze sprzedaży produktów w ciągu kilku najbliższych lat, podano także.

W styczniu br. Pharmena podpisała umowę dotyczącą dystrybucji produktów spółki na rynku indyjskim.

Pharmena to spółka biotechnologiczna, której głównym obszarem działalności jest opracowywanie i komercjalizacja innowacyjnych produktów powstałych na bazie opatentowanej fizjologicznej i naturalnej substancji czynnej 1-MNA. Jest notowana na New Connect od 2008.r.

(ISBnews)

da9o47u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da9o47u