Trwa ładowanie...
d132t9g

PHN udostępni w VDR dokumenty do due diligence dla potencjalnych inwestorów

14.11. Warszawa (PAP) - PHN przygotowuje się do II etapu prywatyzacji. W tym celu, poprzez Virtual Data Room (VDR), udostępni potencjalnym inwestorom dokumenty niezbędne do...

d132t9g
d132t9g

14.11. Warszawa (PAP) - PHN przygotowuje się do II etapu prywatyzacji. W tym celu, poprzez Virtual Data Room (VDR), udostępni potencjalnym inwestorom dokumenty niezbędne do przeprowadzenia due diligence - podała spółka w komunikacie.

W prospekcie emisyjnym przygotowanym na potrzeby IPO PHN, zawarto informację o możliwości sprzedaży akcji spółki przez Skarb Państwa w drodze odpowiedzi na wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki.

"Mając na względzie szansę na pozyskanie w wyniku zmiany struktury własnościowej inwestora strategicznego, posiadającego odpowiednie doświadczenie branżowe, wiedzę i kwalifikacje, spółka podjęła działania zmierzające do udostępnienia potencjalnym inwestorom, zainteresowanym nabyciem jej akcji w wezwaniu do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki, informacji umożliwiających przeprowadzenie procesu due diligence" - napisał PHN w komunikacie.

"W tym celu spółka, poprzez Virtual Data Room (VDR) udostępni potencjalnym inwestorom dokumenty niezbędne do przeprowadzenia due diligence" - dodano.

PHN poinformował, że inwestorzy zainteresowani przeprowadzeniem due diligence spółki mogą zgłaszać się do doradców Skarbu Państwa tj. Deutsche Banku lub Societe Generale.

Skarb Państwa posiada obecnie blisko 73 proc. akcji PHN. (PAP)

jow/ gor/

d132t9g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d132t9g