Trwa ładowanie...
d12mlrx
03-03-2017 16:35

Pisula: Polska zorganizuje ceremonię otwarcia na targach Hannover Messe (korekta)

#
Na prośbę PAIiH w tytule i pierwszym akapicie zmieniamy nazwę targów z "CeBIT" na "Hannover Messe".
#

d12mlrx
d12mlrx

03.03. Warszawa (PAP) - Polska zorganizuje ceremonię otwarcia na targach Hannover Messe - powiedział PAP szef Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Tomasz Pisula. "W Hanowerze Polska pokaże to, co ma najlepszego w dziedzinie innowacji" - podkreśla.

"Jedna z największych imprez, nad którymi teraz pracujemy, to targi innowacji w Hanowerze. Polska jest dla nich krajem partnerskim. Dość powiedzieć, że przed nami partnerami w organizacji tych targów były USA i Indie. Poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko. W Hanowerze Polska pokaże to, co ma najlepszego w dziedzinie innowacji" - powiedział.

Dodał, że PAIiH będzie odpowiedzialna za organizację ceremonii otarcia. "To potężna impreza, w której udział weźmie 2,5 tys. ludzi, wielu VIP-ów. Będzie tam premier Beata Szydło, kanclerz Niemiec Angela Merkel, wicepremier Mateusz Morawiecki, szefowie największych koncernów świata. Mamy 7-10 minut żeby pokazać, że Polska jest potęgą, jeśli chodzi o innowacje" - powiedział.

Jak dodał, w ubiegłym roku Indie podczas inauguracji targów przedstawiły hologram lwa, który wyszedł na scenę. "To, co pokażemy nie będzie odbiegało poziomem technicznym od tego, co pokazali nasi poprzednicy. Mam nadzieję, że będzie to równie ciekawe dla międzynarodowego widza i że przyczyni się do promocji Polski" - zaznaczył.

d12mlrx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12mlrx