Trwa ładowanie...
d3tng3c

PKM Duda planuje otworzyć 6 nowych hurtowni w przeciągu 5 lat

Warszawa, 05.11.2015 (ISBnews/ ISBhandel) - PKM Duda planuje w przeciągu najbliższych pięciu lat otworzyć sześć nowych hurtowni, poinformował ISBhandel prezes koncernu Dariusz Formela.

Share
d3tng3c

"Na początku grudnia uruchomimy nową hurtownię, która zlokalizowana jest w Lublinie. Oprócz niej, planujemy otworzyć sześć kolejnych, co wynika z naszego zapotrzebowania logistycznego. Optymalna powierzchnia każdej to w granicach tysiąca metrów kwadratowych. Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwań dogodnych lokalizacji" - powiedział ISBhandel Formela.

Obecnie PKM Duda posiada 8 hurtowni: 3 zlokalizowane w Warszawie, 2 w Poznaniu oraz po jednej w Katowicach, Krakowie i Radomiu. Lubelska będzie dziewiątą otwartą przez koncern. Kolejne otwarcia zaplanowane są na rok 2016.

Polski Koncern Mięsny Duda to największa w Polsce firma zajmująca się ubojem i rozbiorem mięsa czerwonego. Spółka kontroluje i jest zarazem najważniejszą częścią grupy kapitałowej, którą aktualnie tworzy około 30 firm z branży rolno-spożywczej z terenu Polski, Ukrainy oraz Niemiec.

Maja Święcka

(ISBnews/ ISBhandel)

d3tng3c

Podziel się opinią

Share
d3tng3c
d3tng3c