Trwa ładowanie...
d10kw98

Play wprowadza ofertę dla 2 osób, by umocnić się w segmencie przenoszon. numerów

Warszawa, 15.06.2016 (ISBnews) - P4, operator sieci Play, adresuje ofertą Formuła Duet do nowej grupy potencjalnych klientów, poinformował członek zarządu Bartosz Dobrzyński. Oferta ma pomóc w umacnianiu czołowej pozycji w segmencie przenoszonych numerów.

Share
d10kw98

"Wprowadzamy systematycznie istotne rynkowo nowości, w tym tylko w tym roku 4G LTE Ultra i Fair Play. Roll-out postępuje dobrze i dynamicznie. Dobrze nam się wiedzie w pozyskiwaniu klientów indywidualnych i rodzin. Teraz więc czas na kolejną nowość. Wprowadzamy ofertę dla dla dwóch osób - kolejnego dużego segmentu potencjalnych klientów" - powiedział Dobrzyński podczas spotkania z dziennikarzami.

Podkreślił, że w Polsce jest kilka milionów takich gospodarstw domowych, ale oferta nie ogranicza się tylko do nich, ale skorzystać może z niej każdy duet. Nowa formuła w ofercie, ma według słów członka zarządu P4, przyczyniać się do umacniania pozycji Play w tym segmencie. Udział operatora w segmencie MNP (przenoszenia numerów) wynosił na koniec marca 42% według danych zannualizowanych.

Według słów Dobrzyńskiego, w Formule Duet wystarczy że dwie osoby zaakceptują jedną fakturę. Wraz z nową ofertą operator wraca do segmentowania rozmiarów ofert bez limitu - w zależności od poziomu oferty każda kolejna karta jest tańsza i zwiększane są GB.

"Obowiązuje również nielimitowana muzyka Tidal i program Fair Play, czyli dodatkowe opcje, które przyciągają do nas coraz więcej osób. Tradycyjnie jak najbardziej ułatwiamy przeniesienie numeru" - dodał członek zarządu.

d10kw98

Na koniec marca br. Play miał 14,42 mln klientów, co oznacza wzrost o 13,7% r/r. Z tego 7,34 mln, czyli 50,9%, to klienci segmentu post-paid. Zasięg 4G LTE osiągnął 81,5% w marcu.

Play świadczy mobilne usługi głosowe, tekstowe oraz transmisji danych klientom indywidualnym oraz biznesowym (przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorstwom) w oparciu o umowę oraz na kartę poprzez swoją własną sieć telekomunikacyjną 2G/3G/4G LTE, a także w oparciu o długoterminowe umowy o roamingu krajowym zawarte z trzema pozostałymi operatorami sieci komórkowych w Polsce.

(ISBnews)

d10kw98

Podziel się opinią

Share
d10kw98
d10kw98