Trwa ładowanie...
dskaxtf

Plaza Centers przygotowuje trzy inwestycje handlowe

12.05. Warszawa (PAP) - Plaza Centers prowadzi przygotowania do rozpoczęcia budowy centrów handlowych w Kielcach, Łodzi i Toruniu, inwestycja w ostatnim z tych miast ma ruszyć za...

Share
dskaxtf

12.05. Warszawa (PAP) - Plaza Centers prowadzi przygotowania do rozpoczęcia budowy centrów handlowych w Kielcach, Łodzi i Toruniu, inwestycja w ostatnim z tych miast ma ruszyć za kilka tygodni. Plaza Centers podpisała też umowę z Multikinem przewidującą uruchomienie w Rydze kina tego operatora - podała Plaza Centers w komunikacie.

"Centrum w Suwałkach zostanie oddane do użytku 26 maja, kolejne trzy inwestycje - w Kielcach, Toruniu i Łodzi - są w przygotowaniu. Najbardziej zaawansowany jest Toruń, którego budowa ruszy już kilka tygodni po otwarciu Suwałki Plaza" - napisano w komunikacie.

Plaza podpisała porozumienie z Multikinem w sprawie uruchomienia w Rydze kina tego operatora.

dskaxtf

"Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z takim partnerem jak Multikino. Nasz pierwszy wspólny projekt rozwija się tak obiecująco, że liczymy na kolejne w przyszłości" - powiedziała cytowana w komunikacie Agnieszka Cymerman, dyrektor działu najmu Plaza Centers.

"Mamy nadzieję, że pierwsza wspólna inwestycja w Rydze będzie udanym początkiem współpracy miedzy naszymi firmami. Kino w Rydze to jedno z dwóch kin, które Multikino otworzy w tym roku w krajach bałtyckich (Wilno, Ryga). Postrzegamy ten region jako atrakcyjny dla rozwoju" - dodał Piotr Zygo, prezes Grupy Multikino. (PAP)

jru/ jtt/

dskaxtf

Podziel się opinią

Share
dskaxtf
dskaxtf