Trwa ładowanie...

Podróż Air France - bez bagażu, ale taniej

Air France wprowadza nową taryfę na bilety lotnicze. W ramach oferty Mini pasażerom nie przysługuje bagaż rejestrowany ani wybór miejsca w samolocie, cena podróży zaczyna się za to od 49 euro. W nowej taryfie linia wzoruje się na tanich lotniczych.

Share
Podróż Air France - bez bagażu, ale taniejŹródło: AFP, fot: Eric Piermont
d2e82u4

Pilotażowo taryfa Mini obejmuje 58 połączeń we Francji, Europie i Afryce Północnej. Pierwsze bilety można kupić na termin 6. lutego 2013. Ceny biletów na dalsze podróże (m.in. do Tunisu czy Istambułu) zaczynać się będą od 80 euro.
W cenie biletu do samolotu będzie można wziąć ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 55x35x25 cm oraz laptopa, kamerę lub damską torebkę o łącznej masie 12 kg. Za bagaż rejestrowany należy dopłacić 15 euro za pośrednictwem strony internetowej lub 30 euro na lotnisku.

Pasażerowie w taryfie Mini dopiero na lotnisku będą mogli wybrać miejsce w samolocie. Na pokładzie dostaną jednak jedzenie i gazetę.

W taryfie Mini można polecieć z siedemnastu francuskich lotnisk, najwięcej połączeń (w tym międzynarodowych) dostępnych jest z czterech lotnisk: Paryża Orly, Marsylii, Nicei i Tuluzy. Dla mieszkańców zachodniej Polski szczególnie interesująca może okazać się oferta tańszego połączenia z Berlina do Marsylii, w której kolei można przesiąść się na samolot do Afryki Północnej, Turcji, Rosji i Izraela.

d2e82u4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e82u4