Trwa ładowanie...
d4jpyqk
żywność

Podziel się posiłkiem zbiera żywność w Białymstoku

Na koncercie gwiazd w ramachakcji Podziel się Posiłkiem zebrano ponad 13 ton żywności. Już od czterech lat koncertem gwiazd rozpoczyna się kolejna edycja programu Podziel się Posiłkiem.

Share
d4jpyqk

Organizatorami programu są Danone, Fundacja Polsat oraz Banki Żywności. W tym roku na koncercie gwiazd wystąpili m.in.: Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Golec uOrkiestra, Video, Ewelina Flinta, Formacja Nieżywych Schabuff, Sasha Strunin, Urszula, Anita Lipnicka & John Porter. Wraz z nimi bawiło się ponad 20 tys. mieszkańców Białegostoku. Koncert poprowadzili: Krystyna Czubówna, Krzysztof Ibisz, Halinka Mlynkova, Agnieszka Popielewicz, Maciej Dowbor i Maciej Rock. Symbolicznym biletem wstępu była żywność, która za pośrednictwem organizatorów zostanie przekazana niedożywionym dzieciom w woj. podlaskim.

Koncert Gwiazd to dopiero początek kolejnej edycji programu Podziel się Posiłkiem. Już od jutra do 26 września można przekazać żywność w ramach Internetowej Zbiórki Żywności na stronie www.piotripawel.pl. Natomiast 25 i 26 września w ponad 2000 sklepach w całej Polsce odbędzie się Zbiórka Żywności, organizowana przez Banki Żywności we współpracy z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji.

Handel-Net.pl

d4jpyqk

Podziel się opinią

Share
d4jpyqk
d4jpyqk